Skupinové

Angličtina pro falešné začátečníky - REZERVACE

Kurz je určen klientům, kteří se s angličtinou již setkali, umí základní obraty, jednoduché věty osobního rázu ale z nějakého důvodu se již nehnuli dále. Cílem tohoto kurzu je v klidu si vše zopakovat a plynule navázat novou látkou. Podrobné informace o kurzu budou sděleny až po úvodní hodině a vyplnění dotazníku, kdy se celé skupině budeme snažit ušít kurz přímo na míru.

Učebnice není součástí kurzovného, klient je povinen si ji obstarat sám nebo pomocí našeho Studia. Doplňkové materiály jsou již v ceně. Vše bude upřesněno po úvodní hodině

Cena kurzu - 2500,- Kč za semestr
Termíny pro tento semestr - Po - 17:00-18:30

Angličtina pro úplné začátečníky - REZERVACE

Kurz je určen klientům, kteří se s angličtinou nikdy nesetkali. Kurz je veden od úplného začátku. Prosíme klienty, kteří již něco znají, aby se do tohoto kurzu nehlásili.

Cílem kurzu je naučit studenty základní slovní zásobu a slovní obraty, jednoduché věty osobního rázu a motivovat je k dalšímu studiu. Podrobnější informace o kurzu budou sděleny až po úvodní hodině a vyplnění dotazníku, kdy se celé skupině budeme snažit ušít kurz přímo na míru.

Cena kurzu - 2500,- Kč za semestr
Termíny pro tento semestr - Út - 17:00-18:30

Angličtina pro mírně pokročilé - REZERVACE

Kurz je určen klientům, kteří již z angličtiny něco znají a chtějí si své dovednosti zdokonalit. Studenti ovládají základní slovní zásobu, jsou schopni komunikovat v jednoduchých větách, jsou schopni vyprávět o každodenních věcech.

Cílem kurzu je prohloubit slovní zásobu, důraz je kladen na komunikaci i gramatiku.  Podrobnější informace o kurzu budou sděleny až po úvodní hodině a vyplnění dotazníku, kdy se celé skupině budeme snažit ušít kurz přímo na míru.

Cena kurzu - 2500,- Kč za semestr
Termíny pro tento semestr - St - 17:00-18:30

!!!NOVINKA!!!   KURZ angličtiny pro ženy v nejlepších letech   !!!NOVINKA!!!  - REZERVACE

Na nápad otevřít tento kurz nás přivedla moje budoucí tchýně. Ano, úžasný človek, angličtinou téměř netknutý. Pravda, o něčem takovém jsem uvažovala již dříve, ale zůstalo to jen u úvahy.

Při našem klábosení, jak jde život a co nového, jsme se dostaly k tomu, že s manželem jedou na podzim do teplých krajin. A od teplých krajin jsme se dostaly k tomu, jak strašně blbé jí je, že si v letadle nedokáže objednat ani to kafe.

Jedná taková věta mi nasadila brouka do hlavy. Proč tedy nechodí na nějaký kurz? V každém městě jich je přeci spousta...zeptala jsem se i osoby, která má vždycky pravdu ať se Vám to líbí nebo ne - ano, vlastní matky, proč ona by nešla do kurzu angličtiny...A těch důvodů byla celá řada...Jsem už starší, nebudu přeci sedět s nějakými dvacítkami a učit se slovíčka, vždyť budu vypadat jako idiot...nedej bože by tam byli chlapi nebo nějací manažeři, by se mi ještě smáli...

Vidíte v tom trochu i sebe :-) ?

Nyní nastal čas vše změnit. Troufnu si napsat, že naše studio jako jedno z mála, možná ne úplně první nyní nabízí tento jedinečný kurz.

Pro koho tedy je?

-VÝHRADNĚ pro ženy ve středních letech (není to z důvodu nějaké diskriminace, ale jako je kurz pro seniory a maturanty, tak tohle prostě pro ženy v nejlepších letech, pro muže chystáme do budoucna :-) )

Výhody kurzu:

  • 4-6 žen v podobné věkové kategorii

  • vstřícná a trpělivá lektorka

  • přátelská a uvolněná atmosféra

  • téměř domácí prostředí v HK

Cena kurzu - 2500,- Kč za semestr
Termíny pro tento semestr - Čt - 17:00-18:30 (falešní začáteč.)
                                                      Pá - 17:00-18:30 (začátečníci)