Vítejte na stánkách
Jazykového studia English One

Naše centrum nabízí výuku anglického jazyka pro děti a dospělé. Vybírat můžete z celé škály kurzů, dle aktuální nabídky.

Přestože jsme zvolili název studio, nejsme klasické jazykové centrum ani jazyková škola.

Pro studenty je připravena útulná učebna s nádechem domácí atmosféry v samotném centru Hradce Králové.

Výhody studia u nás??

Počet studentů - maximální počet studentů (jak dětí, tak dospělých) je 6. Nikdy se nestane, že by jich bylo ve skupince více. Je tak zajištěna vysoká efektivita výuky.

Ceny kurzů - snažíme se o to, aby ceny kurzů byly co nejpřijatelnější a studium angličtiny si mohl dovolit opravdu každý. Bude zde pro Vás časem připravena i celá řada slev a akcí. Platbu je možné rozložit i do několika splátek, což přijde vhod zejména v podzimních měsících, kdy se děti vrací zpět do školních lavic a výdaje mnohdy mohou šplhat až do astronomických částek. Díky této možnosti však nemusí být ochuzeny o kroužek angličtiny či jazykový kurz.

Individuální přístup - jak již bylo zmíněno, nejsme klasická jazykovka. Na individuálním přístupu si velmi zakládáme. Chceme, aby se k nám studenti těšili, neměli před hodinami žádný stres či obavy z výuky. A aby i po hodině odcházeli spokojení. Díky malému počtu studentů ve skupině je to možné. Zároveň se snažíme tempo výuky přizpůsobovat potřebám našich studentů.

Výuka - studium angličtiny je často běh na dlouhou trať. Důležité je tedy vytrvat, nevzdávat to při prvních neúspěších a překonat vyvstanuvší překážky. Neslibujeme zázraky, nemožné a ani "nalití všeho" do hlavy během pár měsíců. Budeme se ale snažit ze všech sil, abychom Vám učení co nejvíce zpříjemnili a ukázali Vám, že i při studiu nemusí být člověk stresovaný, ani mít strach a může si zároveň užít i spoustu zábavy.

Při výuce používáme jak samotné učebnice, tak i velké množství doplňkových materiálů. Hodina je obohacena o názorné ukázky, video, pantomimu a mnohé další.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.